خیر، برای ارسال آگهی حتما باید ابتدا در سایت عضو شوید زیرا برای مدیریتِ آگهی هایتان و ویرایش، تمدید و اصلاح آگهی ها باید حساب کاربردی داشته باشید. ولی عضویت درسایت رایگان بوده و به راحتی قابل انجام است.

خیر، شما می توانید به راحتی و بدون عضویت درسایت تبلیغات را مشاهده کرده و با برقراری تماس با صاحب آگهی از خدمات و امکانات آگهی معرفی شده استفاده نمایید.

شما می توانید از طریق ایمیل، رمز عبور جدید دریافت کنید به این ترتیب که در پایین کادر ورودی “کلمه عبور” لینکی قراردارد با عبارت “رمز عبورخودرافراموش کرده اید؟” روی این لینک کلیک کرده تا پنجره دیگری باز شود. در پنجره جدید نام کاربری خود ویا ایمیلی که هنگام ثبت نام معرفی کرده اید را وارد نمایید وبرروی دکمه “بازنشانی کلمه عبور” کلیک کنید تا کلمه عبور جدید به ایمیل شما ارسال شود.سپس مجدداً با رمز جدید وارد سایت شوید. ایمیل ارسال شده فقط چند روز اعتبار دارد بنابراین باید سریع برای تغییر رمز اقدام کنید.

این روش ارسال آگهی اشتباه بوده وطبعاً تبعات آن به عهده خود شماست .ولی با اینحال شما می توانید از طریق ایمیلی که هنگام ثبت آگهی معرفی کرده اید درخواست رمزعبورجدید بدهید ومطابق با مراحل سوال قبل (رمز عبور خود را فراموش کرده ام ) یک رمز عبورجدید درایمیل دریافت کرده و به کمک آن وارد حساب کاربری خود و بخش “آگهی های من” شده وآگهی های خودرا درآنجا مشاهده کنید.

گاهی براساس شرایط مسافرتی ویا تصمیمات مدیریتِ سایت پکیج های رایگان ویا شرایط تخفیف درسایت اعلام می شود که دراین صورت برای همگان قابل استفاده خواهد بود (در محدوده زمانی معین).

همچنین به طورمعمول برای ارسال کنندگانی که بیش از ۴ماه آگهی خودرا تمدید کرده اند و یا بیش از ۴آگهی ارسال کرده اند بنهای تخفیفی قابل ملاحظه ای درنظر گرفته می شود دراین حالت بنهای تخفیف با راهنمایی کامل به ایمیل کاربر  ارسال شده و می تواند از آن در آگهی های بعدی استفاده نماید.

در هرحال به صورت دوره ای و یا موقعیتی و یا برای مشتریان بلند مدت تخفیفها و شرایط ویژه ای درنظر گرفته می شود بنابراین پیشنهاد می کنیم در زمانهای مختلف از سایت بازدید فرمایید و از شرایط ویژه آگاه شوید

شما می توانید از این کد هنگام ارسال یک آگهی جدید و یا تمدید آگهی قبلی خود استفاده نمایید به این صورت که پس از وارد نمودن اطلاعات مربوط به آگهی و انتخاب طرح پرداخت (پکیج پرداخت) وارد صفحه “تسویه حساب” خواهید شد. دربالای صفحه “تسویه حساب” کادری را مشاهده خواهیدکرد که درآن نوشته شده “کد تخفیف دارید؟ برای نوشتن کد اینجا کلیک کنید” برروی لینک قرمز رنگ کلیک کرده در کادرمربوطه کد را وارد و دکمه “اعمال کوپن” رافشاردهید سیستم با دریافت کد به طورخودکار میزان تخفیف را از هزینه ارسال آگهی کسرکرده وتخفیف برای شما منظور خواهد شد.

وقتی شما یک آگهی ویژه ثبت می کنید گوشه آگهی ارسالی شما به رنگ قرمز درآمده وکلمه ویژه درآن ثبت می شود به این ترتیب آگهی شما ازسایرآگهی ها متمایز شده ودرمیان آگهی های دیگر به سادگی به چشم می آید و با رنگ قرمزِ خود، نظر بازدیدکنندگان را دریک نگاه جذب می کند. بنابراین آگهی شما درمیان دیگر آگهی ها توجه بیشتری راجلب می نماید.

همچنین آگهی های ویژه در یک کادر دیگر درصفحه اول سایت به طورجداگانه نمایش داده می شوند. بنابراین آگهی های ویژه در دوجای متفاوت و بارنگی برجسته تر وچشمگیرتر نمایش داده می شوند.

الف ) نمایش آگهی منوط به تأیید مدیریت سایت است وتا آگهی تایید نشود درسایت نمایش داده نخواهد شد. اگرآگهی توسط مدیریت غیرقابل نمایش ومردود تشخیص داده شود آگهی از سایت حذف شده واز طریق ایمیل این موضوع با عنوان «آگهی شما تأیید نشد» به اطلاع شما خواهد رسید. گاهی این ایمیل ها در SPAM ،BULK ،PROMOTION ویا نامهای دیگری از این قبیل قرارگرفته ودرINBOX   اصلی ایمیل شما دیده نمی شود. اگربیش از ۲روز کاری گذشته وهنوز نه آگهی درسایت قرارگرفته ونه ایمیلی دریافت کرده اید ابتدا بخشهایی مثل  SPAM،BULK،PROMOTION و یا موارد مشابه ایمیل خود راچک کنید شاید ایمیل به آن قسمتها رفته باشد. اگر ایمیلی درهیچکدام نبود آنگاه وارد صفحه «ارتباط با ما» در سایت imosafer شده سپس موضوع را از طریق ارسال پیام به ما اطلاع دهید.حتماً در کادر موضوع پیام بنوسید «عدم نمایش آگهی»  وشرح پیام را با ذکر دقیق عنوان آگهی خود شروع کنید. ترجیحاً نام شهر آگهی وکدرهگیری پرداخت را هم در توضیحات اضافه نمایید.

ب) آگهی هایی که جدید ثبت می شوند در صفحه اول سایت به جای آگهی های قدیمی قرارمی گیرند درحقیقت صفحه اول سایت فقط هشت آگهی اول را نشان می دهد بنابراین آگهی های قدیمی تر دیده نمی شوند ولی در جستجو ها دیده خواهند شد. اگر آگهی شما در جستجوها (با ذکر نام شهر و یا دسته بندی آگهی ) دیده نمی شود ابتدا بررسی کنید که عبارات جستجو دقیقاً مطابق با آنچه درآگهی ثبت کرده اید باشد واگرچنین بود از طریق صفحه “ارتباط با ما” در سایت imosafer موضوع را با عنوان «عدم نمایش آگهی در جستجو » مطابق توضیحات بالا (بند الف) به ما اطلاع دهید.

همانطور که در «قوانین و مقررات» سایت نیز اعلام شده است سایت “آی مسافر” مجاز به نمایش آگهی هایی است که مطابق با قوانین  جمهوری اسلامی ایران و مطابق با شئونات عرفی ،اسلامی و قوانین سایت باشد .هرمطلبی خارج از چارچوب فوق قابل نمایش در سایت نخواهد بود.اگر این عدم تطابق با قوانین در حد کم و جزئی باشد،مدیریت با صلاح دید خود تغییرات لازم را در آگهی اعمال و سپس آن را تایید می نماید ولی اگر عدم تطابق زیاد باشد آگهی مردود شناخته شده و موضوع از طریق ایمیل به اطلاع صاحب آگهی خواهد رسید.

سایت «آی مسافر» جهت ارائه خدمات مطلوب و حفظ کیفیت و سرعت سایت برای بارگذاری عکس های آگهی ها شرایط و قوانین زیر را در نظر گرفته است

۱- عکس ها باید مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و شئونات عرفی و شرعی باشد.

۲- حجم هر عکس نباید بیش از ۱۵۰ کیلوبایت باشد.

۳- برای تصویر اصلی سایت فقط یک عکس و برای عکس های داخلی آگهی حداکثر می توانید از ۴ تصویر استفاده کنید.

۴- در عکس های داخلی آگهی می توانید عکس اصلی را نیز (علاوه بر ۳ عکس دیگر) دوباره بارگذاری کنید.

۵- تصویر اصلی آگهی در صفحه توضیح کامل آگهی نمایش داده نمی شود مگر آنکه مطابق با بند فوق در مجموعه عکس های داخلی نیز بارگذاری شده باشد.

اگر هرکدام از قوانین فوق رعایت نشود مدیریت باصلاح دید خود اقدام کرده و تغییرات لازم را در مجموعه عکس ها اعمال می کند. بنابراین بهتر است شما خود با سلیقه خویش و نیاز آگهی تان عکس های مناسب تهیه نمایید.

هشدار: تمام آگهی های مندرج در این سایت از سوی افراد ناشناس، برای سایت ارسال شده و سایت «آی مسافر» هیچگونه شناخت و یا ارتباطی با ارسال کنندگان آگهی ندارد از اینرو هیچگونه مسؤولیتی در قبال صحت یا سقم اطلاعات به عهده نخواهد گرفت و این وظیفه خود بازدید کنندگان و کاربران است که صحت اطلاعات را بررسی نماید و از شرایط امنیتی و ایمنی آن اطمینان حاصل کنند.

توصیه می کنیم پیش از هر اقدامی حتماً وحتماً صفحه هشدارها و خطرات در سایت را مطالعه فرمایید تا با برخی از راههای حصول اطمینان و همچنین با برخی خطرات و هشدارها آشنا شوید.

در هر صورت سایت «آی مسافر» صرفاً یک پل ارتباطی بین مسافران و بازدیدکنندگان با صاحبان آگهی است و فضایی را فراهم  کرده تا مسافران بتوانند ارائه کنندگان خدمات مسافرتی را پیدا کنند. کارکنان،مدیریت و سایر اعضای سایت آی مسافر بیش از این نقشی نداشته و هیچ ارتباطی با صاحب آگهی ندارند، لذا هیچگونه مسئولیتی در قبال عواقب استفاده از آگهی ها به عهده نخواهند گرفت.

الف) ممکن است که در فرم ثبت آگهی، قسمت معرفی آدرس و نشانه گذاری روی نقشه را انجام نداده باشید ویا هر دو مورد را کامل نکرده باشید.

ب) ممکن است هنگام وارد کردن آدرس از طریق کادر آدرس، شما عبارتی را انتخاب کرده اید که در آن نام شهر به انگلیسی یا لاتین وارد شده بوده. حتما دقت کنید اگر عبارت لاتین در متنهای انتخابی وجود دارد آن را به فارسی برگردانده و متنها را مطابق با آدرس دقیق آگهی خود کامل کنید.

برای اطمینان از صحت آدرس، ابتدا نام شهر و خیابان اصلی را در کادر متنی نوشته تا شهر و خیابان شما در نقشه نمایش داده شود سپس با نشانگر نقشه محل دقیق خود را روی نقشه تعیین کنید آنگاه در کادر متنی آدرس خود را بررسی و کامل نمایید. زیرا با جابجا کردن نشانگر نقشه، متن کادر متنی هم عوض خواهد شد. در انتها صحت هر دو مورد را چک کنید.

ج) برای اطمینان از صحت نمایش آگهی و دیده شدن در جستجوها، بهتر است که نام شهر و دسته بندی آگهی را در عنوان آگهی به طور کامل ذکر کنید.

مثال:شیراز- هتل آپارتمان ۲ خوابه قصر طلا

و یا :

علی آباد کتول – راهنمای محلی چند زبانه مسلط به آلمانی

با نشانه گذاری روی نقشه ،آدرسهایی که از قبل توسط افراد دیگری ثبت شده اند در کادر متنی نشان داده می شود. گاهی این آدرس ها اشتباه بوده و یا به لاتین وانگلیسی وارد شده اند. شما می توانید به صورت دستی در کادر متنی آدرسها را اصلاح ویا تکمیل نمایید والبته توصیه می شود که حتما آدرسها را به فارسی ، صحیح  وکامل وارد نمایید زیرا مسافران شما را از روی آدرس پیدا خواهند کرد و هرگونه عدم تطابق باعث سلب اعتماد و اطمینان ازآنها خواهد شد.

در صفحه «راهنمای ارسال آگهی» به طور کامل نحوه کار با فیلدهای آدرس توضیح داده شده است. در صورت نیاز می توانید آن صفحه را مطالعه نمایید.

در بیشتر کامپیوترهای قدیمی و pc ها که به GPS مجهز نیستند این دکمه عمل نمی کند و باید از طریق نقشه و یا کادر متنی آدرس خودرا مشخص کنید. در موبایل ها و تبلت ها ولپ تاپ ها نیز این دکمه به شرط آن کار می کند که موقعیت یاب دستگاه تان رافعال کرده باشید. موقعیت یاب یا GPS و یا LOCATION  را می توانید از طریق SETTINGS دستگاه خود فعال نمائید.

گاهی کاربران در اثر بی تجربگی و یا عدم آشنایی با سیستمهای کامپیوتری آدرس هایی راکه در کادر متنی برای آگهی خود وارد می کنند متفاوت از آن چیزی است که برروی نقشه نشانه گذاری می نمایند. گاهی نیز دراثربی دقتی آدرس های از پیش وارد شده ی اشتباه را برای آدرس خود بر می گزینند. ولی درهر صورت عدم تطابق آدرس مطلب بسیار مهمی است و هم از لحاظ امنیتی و ایمنی و هم از این لحاظ که بتوانید آدرس را بدرستی پیدا کنید شما باید از صحت آدرس و ایمن بودن ارتباط با صاحب آگهی اطمینان حاصل نمائید .توصیه می کنیم برای اطلاعات بیشتر صفحه «هشدارها و خطرات» رامطالعه فرمائید.

تصویر اصلی ،عکسی است که برای آگهی شما در صفحه اول سایت (درکنار دیگر آگهی ها) و یا نتایج جستجو به نمایش گذاشته می شود و یک دید کلی از آگهی شما ارایه می دهد. هنگامی که روی باکس معرفی مختصرآگهی کلیک کنید وارد صفحه ای می شوید که تماماً به آگهی شما اختصاص دارد (توضیح کامل آگهی). در آنجا عکس های داخلی آگهی را مشاهده می کنید که به کمک آنها زوایای گوناگون آگهی به نمایش در می آید.

برای تصویر اصلی سایت فقط یک عکس و برای عکس های داخلی آگهی حداکثر می توانید از ۴ تصویر استفاده کنید.

در عکس های داخلی آگهی می توانید عکس اصلی را نیز (علاوه بر ۳ عکس دیگر) دوباره بارگذاری کنید. زیرا تصویر اصلی آگهی در صفحه توضیح کامل آگهی نمایش داده نمی شود مگر آنکه در مجموعه عکس های داخلی نیز بارگذاری شده باشد.

سایت «آی مسافر» جهت ارائه خدمات مطلوب و حفظ کیفیت و سرعت سایت برای بارگذاری عکس های آگهی ها، شرایط و قوانین زیر را در نظر گرفته است:

۱- عکس ها باید مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و شئونات عرفی و شرعی باشد.

۲- حجم هر عکس نباید بیش از ۱۵۰ کیلوبایت باشد.

۳- برای تصویر اصلی سایت فقط یک عکس و برای عکس های داخلی آگهی حداکثر می توانید از ۴ تصویر استفاده کنید.

۴- در عکس های داخلی آگهی می توانید عکس اصلی را نیز (علاوه بر ۳ عکس دیگر) دوباره بارگذاری کنید.

۵- تصویر اصلی آگهی در صفحه توضیح کامل آگهی نمایش داده نمی شود مگر آنکه در مجموعه عکس های داخلی نیز بارگذاری شده باشد.

۶- عکسها باید واضح ،روشن واز کیفیت مناسبی برخوردار باشند.

سایت «آی مسافر» جهت ارائه خدمات مطلوب و حفظ کیفیت و سرعت سایت، درصورتی که قوانین فوق رعایت نشود به انتخاب خود می تواند عکسهای غیر مجاز را حذف کرده و یا حتی از انتشار آگهی خودداری نماید. بنابراین در انتخاب عکسها موارد فوق را حتماً لحاظ نمایید.

شما به راحتی می توانید در کادر مربوط به شماره تماس، ۲شماره معرفی کنید.فراموش نکنید که برای شماره های ثابت کد شهر نیز باید وارد شود

مثال: ” ۰۹۱۲۴۴۴۵۵۶۶    ۹۹۷۷۶۶۵۵ -۰۲۱″

پس از اینکه مدت اعتبار آگهی به اتمام رسید دیگر آن آگهی برروی سایت نمایش داده نمی شود ولی مطالب آگهی از حساب کاربری شما حذف نشده وتا یک ماه دیگر  در حساب آگهی های شما باقی خواهد ماند و صاحب آگهی می تواند به آن مطالب دسترسی داشته و براحتی همان آگهی را تمدید نماید. اگر صاحب آگهی از لحظه پایان اعتبار تا یک ماه بعد برای تمدید آگهی اقدام نکند آگهی کلاً ازروی سایت پاک شده و از آن پس صاحب آگهی برای تبلیغ خدمات خود باید از ابتدا یک آگهی جدید ثبت و تمام اطلاعات و عکس های مربوط به آگهی را مجدداً در فرم ارسال آگهی وارد نماید.

روز شمار آگهی شما از زمان تأیید آگهی توسط مدیریت سایت آغاز می شود و آگهی از همان لحظه بسته به مدت پکیج تبلیغاتی انتخاب شده توسط شما اعتبار خواهد داشت به عنوان مثال اگر شما آگهی خود را در تاریخ ۱۵/۱/۹۸ ارسال کرده باشید و طرح انتخابی شما یک ماهه باشد و آگهی در تاریخ ۲۲/۱/۹۸ توسط مدیریت تایید شود این آگهی از تاریخ ۲۲/۱/۹۸ تاتاریخ ۲۲/۲/۹۸ درسایت برای همه قابل رویت خواهد بود و از تاریخ ۲۲/۲/۹۸ تا تاریخ ۲۲/۳/۹۸ فقط صاحب آگهی می تواند به آن دسترسی داشته و برای تمدید مجدد آگهی تبلیغاتی اقدام نماید درغیر این صورت آگهی به طور کامل از سایت حذف خواهد شد.

به سادگی می توانید در صفحه ارتباط با ما پرسشها ،پیشنهادات و انتقادات خود را بازگو نمایید. فراموش نکنید که شماره تماس و ایمیل خود را معرفی کنید تا ما بتوانیم در اسرع وقت پاسخگوی شما باشیم. وظیفه ما پاسخگویی و ارائه خدمات مؤثر و مفید به شما کاربران عزیز می باشد.

add_circle_outline راهنمای ارسال آگهی
add_circle_outline قوانین و مقررات
add_circle_outline ارتباط با ما