این سایت به منظور در دسترس قرار گرفتن خدمات مسافرتی به مسافران عزیز طراحی شده است. به کمک این سایت ارایه کنندگان خدمات مسافرتی می توانند خدمات خود را به مسافران معرفی نمایند. درحقیقت این سایت یک پل ارتباطی است که مسافران درحال سفر را به ارایه کنندگان خدمات متصل می نماید و می تواند به عنوان یک مرجع جامع مسافرتی نیاز مسافران را برای یافتن خدمات گسترده و متنوع در طول سفر برطرف نماید.

به این ترتیب به کمک خدمات این سایت مسافران می توانند با خیالی آسوده یک سفر دلچسب و دلپذیر را تجربه کنند و نیازهای خود را درطول سفر با کمترین هزینه به راحتی مرتفع سازند و با اطمینان از سفر خود لذت ببرند.

از سوی دیگر ارایه کنندگان خدمات شامل دارندگان انواع اقامتگاهها، خانه مسافرها، رستورانها، کافی شاپها، کرایه دهندگان خودرو و راهنماهای تور نیز می توانند با معرفی خود در این سایت مسافران بیشتری را جذب کرده و بر درآمد ماهیانه خود به شکل چشمگیری بیافزایند.

بنابراین این سایت یک ابزار بسیار لازم برای هر مسافرت داخلی است. به تمام کسانی که قصد سفرهای داخلی و ایرانگردی دارند به شدت توصیه می کنیم این برنامه را در موبایل خود نصب نمایند و همچون یک قطبنما یا نقشه همیشه به همراه خود داشته باشند. با داشتن یک همراه قابل اعتماد در سفر از مسافرت خود بیشتر لذت ببرید و هزینه های سفر را کاهش دهید.

خدمات مسافرتی قابل ارایه:

راهنمای گردشگری، تورلیدر، تور لیدر، راهنمای طبیعتگردی، ویزیتور، راهنمای تور

راهنمای سفر

کرایه ماشین لوکس، اجاره ماشین، اجاره ون، اجاره اتوبوس گردشگری، کرایه مینی بوس توریستی

کرایه انواع خودرو

رستوران، فست فود، بیرون بر، کافی شاپ، چایخانه سنتی، قهوه خانه سنتی

رستوران و کافی شاپ

بهترین هتلها، هتل آپارتمان ارزان، ویلا ارزان قیمت، خانه مبله موقعیت خوب، اقامتگاه، خانه مسافر

انواع اقامتگاه

1- انواع اقامتگاه

شامل هتلها، هتل آپارتمان ها، مسافرخانه ها و خانه مسافر، خانه های سنتی، خانه مبله، ویلا و اقامتگاههای بومگردی.

صاحبان اینگونه اقامتگاهها در همه شهرهای ایران می توانند ملک خود را به همراه توضیحات کامل و معرفی امکانات اقامتی و تفریحی موجود، همراه با عکس و تصویر ارایه نمایند.

اقامتگاه و ویلا

مسافران نیز می توانند با مقایسه اقامتگاههای ارایه شده، متناسب با نیاز خود با هزینه ای مناسب محل استراحت و اقامت دلپذیری انتخاب نمایند. این مورد خصوصاً به مسافران تازه از راه رسیده و احتمالاً خسته از راه کمک می کند در هرساعت از شبانه روز به سادگی و سرعت اقامتگاه مناسبی پیدا کنند.

معرفی اقامتگاه های مسافرتی

2- رستوران و کافی شاپ

دارندگان انواع رستوران، رستوران سنتی، بیرون بر، کافی شاپ، کافه ها و چایخانه ها در همه شهرهای ایران می توانند با معرفی حرفه یشان و قراردادن آگهی تبلیغشان در سایت، درآمد ماهیانه خود را به میزان چشمگیری افزایش دهند.

معرفی رستورانها و کافی شاپ ها
steak-Restaurant
کرایه ماشین و خودرو

3.کرایه انواع خودرو

شامل کرایه ماشین سواری، سواری لوکس، ون، هایس، ون هیوندای، میدل باس، اتوبوس توریستی، اتوبوس گردشگری، ولوو، اسکانیا، مینی بوس و سایر ماشینها و خودروهای کرایه ای.

ارایه دهندگان خودروهای کرایه ای می توانند با مشخص کردن نوع خودرو و مشخصات و امکانات خودرو آگهی تبلیغ خود را در سایت «آی مسافر» قرار داده و نیاز مسافران به ماشینی مناسب برای لذت بردن از ادامه سفر را برآورده سازند.

معرفی خوروهای کرایه ای

3.معرفی راهنمای گردشگری

شامل راهنمای طبیعت گردی، راهنمای تاریخی، راهنمای تور مسلط به زبان خارجی، راهنمای چند زبانه، راهنمای بومی و راهنمای محلی.

راهنماهای گردشگری می توانند قابلیتها، تواناییها و تجاربشان را در سایت «آی مسافر» ذکر کرده و با تبلیغ و معرفی خود در این پایگاه جامع مسافرتی، درآمد خود را افزایش دهند.

معرفی راهنمای گردشگری
راهنمای تور و راهنمای سفر